menu
RECEPCE: +420 571 654 458
6:00 - 22:00 hodin
česky polski русский Deutsch English

cyklostezka

Zajímavosti v okolí Rožnova p. R.

Svět kamenů, Rožnov pod Radhoštěm

Svět kamenů, Rožnov pod Radhoštěm Firma se profesionálně věnuje prodeji minerálů, surovin a výrobků z polodrahokamů. Díky pravidelným cestám do Jižní Ameriky - Brazílie, Uruguay, Bolívie, Argentina, a Afriky - Botswana, Namibie, JAR, se často setkáváme s minerály mimořádné kvality, které jsou hodnotnými exponáty soukromých i muzejních sbírek. Naleznete zde minerály a drahé kameny, výrobky z polodrahokamů, šperky z kamenných korálků, designové náušnice, přívěsky a náhrdelníky, ametystové geody, solné a kamenné lampy, léčivé kameny.

www.svetkamenu.cz
zobrazit trasu Hotel Bečva - Svět kamenů na mapě

Výroba svíček Unipar, Rožnov pod Radhoštěm

Výroba svíček Unipar Firma Unipar patří mezi přední výrobce interiérových a reklamních svíček na světě. Výrobní program sleduje nejnovější módní trendy, které jsou v souladu s designem dalších interiérových doplňků. Značka Unipar se tak dostává do povědomí široké veřejnosti také jako tvůrce svíček s dokonalým vzhledem.
Vzhledem k tomu, že jsou svíčky určeny především do interiérů, klade firma důraz nejen na jejich estetickou hodnotu, ale především na jejich kvalitní odhořívání bez ztékání a čistotu plamene bez většího množství nežádoucích exhalací. K tomu je zapotřebí pečlivý výběr těch co možná nejkvalitnější materiálu použitých při jejich výrobě.Rádi vás zasvětíme do výroby svíček s ručním dekorováním.
Ukážeme vám galerii nových kolekcí svíček, které jsou navržené podle letošních trendů v oblasti bytových doplňků.

www.unipar.cz
zobrazit trasu Hotel Bečva - Unipar na mapě

Technické Muzeum Tatra, Kopřivnice

Technické Muzeum Tatra, Kopřivnice Nejucelenější sbírka věnovaná kopřivnické vozovce, později proslavené jako fenomenální automobilka TATRA.
Na šedesát osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby doplňují podvozky, motory, modely, designérské návrhy, trofeje ze sportovních klání, dobové fotografie a různé rarity. Spoustu zajímavých a vyčerpávajících informací poskytují vícejazyčné videoboxy s filmovými sekvencemi automobilových skvostů.

www.tatra.cz
zobrazit trasu Hotel Bečva - Muzeum Tatra na mapě
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
HOTEL BEČVA***
Meziříčská 1652
Rožnov pod Radhoštem
IČ: 64143015
RECEPCE

telefon: +420 571 654 458
e-mail: hotel.becva@valachnet.cz