HOTEL BEČVA
AKTUÁLNĚ
RESTAURACE
SNÍDANĚ
UBYTOVÁNÍ
CENY POKOJŮ
REZERVACE
UBYTOVÁNÍ
TIPY NA VÝLETY
A OKOLÍ
KONTAKTY
MAPA

Rožnovský Supervíkend 2 2016

Rožnovský Supervíkend 2 přináší skvělou muziku, starodávný jarmark i guláš s pivem


Rožnov pod Radhoštěm – Starodávný jarmark ve Valašském muzeu v přírodě, multižánrový festival Valašské folkrockování v amfiteátru Na stráni, Dny guláše a piva v restauraci Písečná a také slavnostní otevření tolik očekávaného rožnovského skateparku. Hned čtyři akce najednou čekají na obyvatele i návštěvníky Rožnova pod Radhoštěm o druhém srpnovém víkendu (12. – 14. srpna) a podle uvedeného výčtu je jasné, že na své si přijde opravdu každý. Takhle nabitý víkend už tady dlouho nebyl, však si také vydobyl nálepku Supervíkend 2, a to v návaznosti na úspěšný první letošní Supervíkend, který Rožnov zdárně zvládl v polovině června.

Mimořádně nabitý program se rozjede už v pátek odpoledne v restauraci Písečná koncertem skupiny Astmatic, který odstartuje tradiční třídenní obří akci Dny guláše a piva, která slaví jubilejní dvacátý ročník. Během něj si přijdou na své jen milovníci zlatavého moku a guláše (obojího bude přes deset druhů), ale také dobré muziky. Během soboty vystoupí například Radegrass revival, Z Horní a dolní a dál na jih nebo Prague Queen, v neděli pak třeba Navalentym, Stetson či Valašská bluesová společnost.

Již 27. ročník si odkroutí multižánrový hudební festival Valašské folkrockování, který startuje v sobotu v 18 hodin a opět potěší příznivce různých hudebních žánrů. V krásném amfiteátru Valašského muzea můžeme přivítat kapelu Stromboli se zpěvačkou Bárou Basikovou, barda české pop music Václava Neckáře se skupinou Bacily, ale také novodobého písničkáře Voxela. Příjemným překvapením bude pozoruhodná a mezinárodně uznávaná ukrajinská kapela AtmAsfera, kterou lze žánrově zařadit do world music.

V Supervíkendu 2 samozřejmě nemůže chybět akce Valašského muzea v přírodě, pro tentokrát skanzen přichystal tradiční Starodávný jarmark. V dřevěném městečku tak bude připravena pestrá nabídka jarmarečního zboží s bohatým programem a atrakcemi pro celou rodinu. Mezi účinkujícími nebudou chybět například skupina historické hudby Krless, divadlo pro děti Kapsa, jarmareční trio Pouličníci, žongléři a kejklíři ze skupiny Agripa, kapely Stanley´s Dixie Street Band, Lam trio, Ponožky pana Semtamťuka nebo skupina historického šermu Valmont.

Mozaiku pestrého víkendu doplní akce, která potěší především mladé – sobotní otevření tolik očekávaného skateparku u rožnovského zimního stadionu. Vše odstartuje slavnostním zahájením v sobotu po poledni. Lidé se mohou těšit na exhibici profesionálních jezdců, kteří ukáží, co všechno se v našem novém skate parku dá dělat. K tomu by se mělo přidat hudební vystoupení a určitě budeme mít připraveny doprovodné aktivity pro děti.

Pokud chcete plnými doušky nasávat akce a atmosféru nabitého rožnovského Supervíkendu 2, a například plánujete v Rožnově přespat, máte ideální možnost získat kartu hosta Rožnov card. Dostane ji každý, kdo se v našem hotelu ubytuje na dvě a více nocí. Na kartě je celkem osm slev a výhod, a to až do výše 33 procent, například do Valašského muzea v přírodě, na Jurkovičovu rozhlednu, do Pivních lázní včetně nové čokoládovny nebo do adrenalinového Gibon parku.

Další skvělé dárky domácím i turistům přináší v rámci Supervíkendu 2 také Rožnovský pivovar. Kdo tam přijde se vstupenkou ze Starodávného jarmarku nebo z Folkrockování, dostane zdarma třetinku piva a také pralinku z naší nové Málkovy čokoládovny. Navíc v dětském centru Pohádkových lázních bude platit pro všechny celý víkend 33% sleva na celodenní vstupné.

Rožnovský Supervíkend 2
• Dny guláše a piva (restaurace Písečná Rožnov p. R.)
• Starodávný jarmark (Valašské muzeum v přírodě)
• Valašské folkrockování
• Slavnostní otevření rožnovského skate parku s programem

Bonus pro návštěvníky akcí Supervíkendu 2
Rožnovský pivovar přináší zajímavé bonusy pro účastníky Supervíkendu 2.
Každý, kdo přijde se vstupenkou ze Starodávného jarmarku nebo z Folkrockování, dostane:
• zdarma třetinku piva Radhošť (11°)
• zdarma jednu pralinku z nové Málkovy čokoládovny
• navíc v dětském centru v Pohádkových lázních bude platit pro všechny po celý víkend (12.-14. srpna 2016) 33% sleva na celodenní vstupné.


© Hotel Bečva***, Meziříčská 1652, Rožnov pod Radhoštem, telefon recepce: +420 571 654 458