HOTEL BEČVA
AKTUÁLNĚ
RESTAURACE
SNÍDANĚ
UBYTOVÁNÍ
CENY POKOJŮ
REZERVACE
UBYTOVÁNÍ
TIPY NA VÝLETY
A OKOLÍ
KONTAKTY
MAPA

Město Rožnov pod Radhoštěm Valašské muzeum v přírodě Pustevny, Radhošť Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm Cyklostezka Bečva, Rožnov pod Radhoštěm Rozhledny v okolí Rožnova pod Radhoštěm Ranč Bučiska Rožnov pod Radhoštěm Hrady a zámky v okolí Rožnova pod Radhoštěm Kurzy pečení frgálů Koupaliště a aquaparky Sportovní vyžití Možnosti vyžití pro děti Zoologické zahrady Zajímavosti


Možnosti vyžití pro děti

Gibon park Rožnov pod Radhoštěm

Gibon park Rožnov pod Radhoštěm (2,2 km)

Gibon park je zábavní centrum pod širým nebem, kde nabízíme největší počet atrakcí a zábavy na jednom místě v ČR. Je místem vhodným pro aktivní odpočinek v příjemném prostředí lesoparku v Rožnově pod Radhoštěm. Zvláštní pozornost věnujeme dětem, ale nezapomínáme ani na dospělé. Nabízíme adrenalinový zážitek pro každého, kdo si chce ověřit svoji fyzickou kondici, zdatnost a zručnost, svoji odvahu a psychickou odolnost.

Gibon park se nachází na trase cyklostezky Bečva. Je zde připraveno kompletní zázemí pro cyklisty včetně možnosti drobných oprav kol, úschovy kol či zapůjčení kol, koloběžek a in-line bruslí. Do Gibon parku se lze vydat na koloběžkách z Pusteven. Gibon park je propojen s areálem letního koupaliště, takže je možno spojit jeho návštěvu s koupáním. Součástí Gibon parku je restaurace, gril bar a zahradní restaurace.

Ceník:
Lanová dráha 200,- Kč/os, skluzavka 20,- Kč/os, ZORB 100,- Kč/1 jízda, AQUAZORB 35,- Kč/os, AQUAROLLER 35,- Kč/os, lukostřelba 20,- Kč/5 ran, minigolf 35,- Kč/os, dětský park 50,- Kč/os, trampolíny 20,- Kč/5 min., trenažér býk 35,- Kč a další.

www.gibon-park.cz
zobrazit trasu Hotel Bečva - Gibon park na mapě


Lanový park Tarzanie

Lanový park Tarzanie (14 km)

Tarzanie je horský lanový park pod Pustevnama v Trojanovicích a nabízí adrenalinové aktivity pro celou rodinu.

Ceník:
Dítě (100-140cm) - Dětská trasa 140 Kč
Dítě ( 120cm +) – Junior trasa 170 Kč
Dítě do 15let (140cm +) 220 Kč
Dospělá osoba 330 Kč

www.tarzanie.cz
zobrazit trasu Hotel Bečva - Lanový park Tarzanie na mapě


Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+
© Hotel Bečva***, Meziříčská 1652, Rožnov pod Radhoštem, telefon recepce: +420 571 654 458