HOTEL BEČVA
AKTUÁLNĚ
RESTAURACE
SNÍDANĚ
UBYTOVÁNÍ
CENY POKOJŮ
REZERVACE
UBYTOVÁNÍ
TIPY NA VÝLETY
A OKOLÍ
KONTAKTY
MAPA

Lyžování v Beskydech v okolí Hotelu Bečva***

Pokud si chcete zalyžovat a nevzali jste si sebou lyže nebo snowboard, nabízíme možnost zapůjčení lyžařského vybavení.
Pro méně zkušené lyžaře nebo pro ty, kteří chtějí s lyžováním začít, zajistíme lyžařského instruktora.

SKI AREÁL BÚŘOV (8,6 km)

www.skiburov.cz
zobrazit trasu na mapě

SKI AREÁL BÚŘOV se nachází v malebném prostředí Beskyd v obci Valašská Bystřice. Areál je vhodný pro začínajíce a pokročilé lyžaře. Je ideální pro lyžařské kurzy, hodně je navštěvován také snowboardisty, pro které je zřízen snowpark. Na hlavní a dětské sjezdovce je nainstalován zasněžovací systém. Výkonné osvětlení zajišťuje komfortní večerní lyžování.


SKI AREÁL RALIŠKA (17 km)

www.raliska.cz
zobrazit trasu na mapě

Lyžařský areál Rališka leží v nadmořské výšce 605 – 729 m.n.m. Přibližně 60 % návštěvníků tvoří lyžařské kurzy, lyžaři mají na výběr mezi bodovými a časovými jízdenkami. Pod sjezdovkou se nachází bufet se 40 místy k sezení. Společně s lanovkou bylo nově vybudováno osvětlení sjezdovky pro večerní lyžování. Bezplatné parkoviště se nachází přímo u dolní stanice lanovky, lyžaři tak mohou mít své auto neustále pod dohledem.


SKI AREÁL U SACHOVY STUDÁNKY (18 km)

www.skisachovka.cz
zobrazit trasu na mapě

Lyžařské svahy jsou vhodné k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi, výuku lyžování školních lyžařských kurzů. Povrchy svahů jsou pravidelně upravovány před začátkem denního lyžování a před začátkem večerního lyžování. Pro ty nejmenší máme připraven koutek v podobě dětské lyžařské školky s provazovým vlekem a Karusellem. V případě nedostatku sněhu je vybudováno v celém areálu umělé zasněžování.


SKI AREÁL PUSTEVNY (21 km)

www.napustevny.cz
zobrazit trasu na mapě


SKI AREÁL SOLÁŇ - VRCHOL (17 km)

www.skiarealsolan.cz
zobrazit trasu na mapě

Areál s více než třicetiletou tradicí je s necelými 4 km sjezdovek největším lyžařským areálem na Vsetínsku. Součástí areálu jsou čtyři vleky a sedm sjezdovek různých obtížností. Vyberou si zde jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Dvě sjezdovky nižší obtížnosti, z nichž jedna je dětské lano pro nejmenší, jsou vhodné především pro rodiny s malými dětmi, jejichž ratolesti se učí lyžovat. Pro náročné lyžaře areál nabízí černou sjezdovku Kamikaze.


SKI AREÁL BÍLÁ (28 km)

www.skibila.cz
zobrazit trasu na mapě

Nabízíme velké množství sjezdovek a běžeckých tratí, které jsou pravidelně upravovány!© Hotel Bečva***, Meziříčská 1652, Rožnov pod Radhoštem, telefon recepce: +420 571 654 458